Půjčka do výplaty

Chybí vám peníze a nemůžete si od nikoho půjčit? Řešením je půjčka do výplaty. Jde o tzv. Mikropůjčku, která k nám přišla z Finska. Tyto půjčky se u nás rozšířili před pěti lety. Jejich obliba, stejně jako poskytovatelů neustále stoupá. Využít můžete i první půjčku zdarma pro nové zákazníky a to až 8 000 kč. Nezaplatíte ani korunu na poplatcích, pokud peníze vrátíte včas.

Půjčka do výplaty ihned

Spočívá na jednoduchém principu. Půjčit si můžete částky od 500 kč do 12 000 kč na 30 nebo 45 dní. K vyřízení půjčky nepotřebujete přitom nic víc, než platný doklad totožnosti, funkční telefon, připojení k internetu a účet, na kterém máte alespoň 1 kč. Často je vyžadován verifikační poplatek pro kontrolu, zda jste skutečně majitelem účtu vy.

Půjčky do výplaty nejsou vázány na účel použití a tedy nijak nevadí, když ji místo na úhradu složenek použijete na výlet s přáteli. Nikomu nedokládáte faktury. Vyplacení půjčky je možné jak poštovní poukázkou, převodem na účet, tak i prostřednictvím terminálů sázkové společnosti, na anonymní peněženku nebo prostřednictvím čerpacích stanic.

Výhody půjčky do výplaty

Půjčky do výplaty mají jen pár nevýhod. Těmi jsou:

  • krátkodobá splatnost
  • vysoká sazba rpsn, často v řádu 10 000 %
  • jediná splátka
  • nutnost vlastního účtu

Naopak převažují výhody jako okamžité vyplacení peněz, bez nahlížení do registru, bez ručitele. Půjčit si mohou také studenti nad 18 let a senioři do 66 let. Půjčku vrátíte v jediné splátce. Na druhou stranu již při jejím sjednávání víte, kolik musíte vrátit. Můžete si tak snadno spočítat, zda vám peníze po vracení nebudou v rozpočtu chybět.

Pro půjčky do výplaty nemusíte nikam chodit. Lze je sjednat jak online, tak prostřednictvím sms zprávy. Nemusíte nikam dojíždět podepisovat smlouvu. Pokud je podpis potřeba, je zajištěn například unikátním kódem odeslaným sms zprávou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Půjčka do výplaty"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*