Krátkodobá půjčka vám rychle vyřeší vaše finanční potřeby

Existuje mnoho možností, jak si v dnešní době rychle opatřit potřebné finance. Jak si z nich vybrat tu nejlepší? Pomůže nám krátkodobá půjčka vyřešit aktuální situaci lépe, než dlouhodobý úvěr? Rychlé půjčky ihned na účet vám přináší nebankovní společnost AsisTeam s.r.o., která nabízí transparentní a snadno splnitelné podmínky. Podívejme se tedy blíže na parametry jejich finančních produktů.

Neúčelový úvěr INDIVIDUAL vám nabídne až 50% hodnoty ze zástavní ceny nemovitosti při splatnosti do dvou let. Je zajištěn zástavním právem k nemovitosti a nabídne vám úrokovou míru od 18% p. a. Pokud potřebujete vyplatit exekuci, sehnat zálohu na prodej nemovitosti, překlenutí období při refinancování bankou a tak dále, je to vhodná varianta, jak splnit své povinnosti a získat patřičný finanční obnos.

Pro podání své žádosti využijte online formuláře, přiložte fotografii a popis vaší nemovitosti, kterou budete ručit, kopii občanského průkazu, popis účelu úvěru a souvisejících okolností a v poslední řadě samotný vyplněný formulář. Víc skutečně není potřeba. Standardní doba vyřízení vaší žádosti je 21 až 40 dní, můžete však využít možnosti expresního vyřízení, což vám přinese peníze do pouhých deseti dnů od podání žádosti. U AsisTeam s.r.o. vědí a chápou, že rychlost je někdy velmi důležitá a vyjdou vám tak maximálně vstříc.

Osobní, individuální jednání jeho zástupců vám zajistí veškeré potřebné informace, které povedou ke správnému rozhodnutí. Rozhodně se nebojte na cokoliv se zeptat, na vše, co byste nenalezli na webu společnosti nebo co považujete za důležité, a nenalezli jste odpovědi, s radostí odpoví a rozptýlí vaše případné pochybnosti a obavy. Ostatně, reference lidí, kteří si již úvěr vzali, hovoří za vše. Podívejte se na ně a rozhodněte se pro AsisTeam s.r.o.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Krátkodobá půjčka vám rychle vyřeší vaše finanční potřeby"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*