Japonská půjčka – peníze do deseti minut

Novinkou českého finančního trhu je Japonská půjčka. Jde o inovovanou, zákazníky oblíbenou Click Credit půjčku. Parametry půjčky jsou částky od 1000 do 4999 korun. Splatnost půjčky je nastavena na 30 dní s možností prodloužení. Peníze ze schválené půjčky vám vyplatí na účet do druhého dne. Chcete-li získat půjčku na účet za deset minut, bude vám naúčtován poplatek ve výši 199 kč.

Japonská půjčka nejen pro studenty

Stejně jako původní půjčka Click Credit, i Japonská půjčka je velmi oblíbená mezi studenty. Jde o nejlevnější půjčku na trhu nebankovních půjček. Za každých půjčených tisíc korun zaplatíte třicet tři korun poplatek. Nestíháte půjčku vrátit v termínu? Za menší poplatek si ji můžete prodloužit dvakrát o třicet dní. Získáte tak šedesát dní k dobru. Tyto rychlé půjčky jsou oblíbené nejen mezi studenty, ale vyhledávají je i ženy na mateřské nebo začínající podnikatelé.

Co je Japonská půjčka a kdo ji poskytuje?

Jde o rychlou, krátkodobou půjčku. Poskytuje ji společnost Home Credit, která patří mezi přední poskytovatele půjček na českém finančním trhu. K vyřízení půjčky vám postačí mít platný doklad totožnosti. Pokud jste student a prokážete se platnou kartou ISIC, pak si můžete půjčit zdarma až 1500 kč.

Jak si půjčku vyřídím?

Pro vyřízení půjčky stačí vyplnit jednoduchý formulář. Japonská půjčka může být vaše již za deset minut. Po zadání částky a osobních údajů je třeba formulář odeslat. Okamžitě dojde k posuzování půjčky a vy se takřka okamžitě dozvíte, zda je půjčka pro vás schválena nebo ne. Chcete-li peníze získat expresně, nezapomeňte tento fakt zaškrtnout v žádosti o půjčku. Výhodou půjčky je, že nedokládáte své příjmy. Stačí je pouze v žádosti uvést. Pokud půjčku vrátíte v řádném termínu, pak si můžete kdykoliv přijít pro další. Při vrácení peněz je potřeba odeslat peníze na účet společnosti ze stejného účtu, na který vám byli peníze vyplaceny.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Japonská půjčka – peníze do deseti minut"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*